Mainos: Mitä lahjaksi rakkaille? Puolisolle, teinille ja kummilapselle? Suuren Käsityön tuottama Joulun neuleet -lehti vastaa neulojan pulmiin ja näyttää, miten jämälangoistakin syntyy upeita yllätyksiä.

Panta, pipot ja lapaset onnistuvat aloittelijaltakin, ja taituri nappaa puikoille tunnettujen neulesuunnittelijoiden suloisia sukkia ja muhkeita paitoja. Pikku koristeita värkkäämällä tuot lämmintä tunnelmaa myös kotiin. Lehdessä on yhteensä 35 ohjetta, joista jokainen löytää taitotasolleen sopivaa tekemistä.

Lehti ilmestyy 24.10. ja on myynnissä vain rajoitetun ajan – kannattaa siis olla nopea! Lämmintunnelmainen kokonaisuus maksaa vain 12,90 e, ja siitä on iloa myös joulun jälkeen, sillä mallit ovat ajattomia.

Sisältö jatkuu mainoksen jälkeen
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla